Odisha Link
Bridging the Missing Links in Odisha

ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଘୁଞ୍ଚିପାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳର ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଶୁଣାଣି!

ଓଏଲ୍‌ ବ୍ୟୁରୋ: ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରିନାହିଁ। ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳ ଦାସକୁ ନେଇ ଆଜି ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଗୋପାଳର ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଆଜି ଶୁଣାଣି ଥିବାବେଳେ ଏହା ଘୁଂଚି ଯାଇପରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଆଜି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳର ଡିସ୍ଚାର୍ଜ ପିଟିସନର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଗୋପାଳଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଆଣିଛି। କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ଭିତରେ ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲରୁ ଅଣାଯାଇଛି। ହେଲେ ଗୋପାଳଙ୍କ ଓକିଲ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ଶୁଣାଣି ଘୁଞ୍ଚିପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗୋପାଳଙ୍କ ଓକିଲ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଖବର ଅନୁସାରେ, ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୨୯ ତାରିଖରେ ତତ୍କାଳୀନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳକୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପିସ୍ତଲ ସହ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରିନଥିବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳ ଥାନାରେ ଦିନ କାଟୁଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.