Odisha Link
Bridging the Missing Links in Odisha

ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗଦେବା ପ୍ରଶ୍ନ ହିଁ ଉଠୁନାହିଁ: ଅନୁପମ ଖେର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ୍ ଖେର ନିଜର ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ବ୍ୟତୀତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଶ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ରାଜନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ଅନେକ କଳାକାର ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ରଖୁଥିବାବେଳେ ଅନୁପମ ଖେର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କେବେବି ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗଦେବେ ନାହିଁ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅନୁପମ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗଦେବା ପ୍ରଶ୍ନ ହିଁ ଉଠୁନାହିଁ। ସେ ୨୦୧୭ ରେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଗତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି କେହି କାହା ସହିତ ହାତ ମିଳାନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ଅନୁଯାୟୀ କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିରନ୍ ଖେର ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି। ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ କିରଣଙ୍କୁ ବ୍ଲଡ୍ କ୍ୟାନ୍ସର୍ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେମୋଥେରାପିରେ ଅନେକ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ବହୁତ ମଜବୁତ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.