Odisha Link
Bridging the Missing Links in Odisha

ଅକ୍ଷୟ ଓ ରୋହିତଙ୍କୁ ସୁଟିଙ୍ଗରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ପୋଲିସ

ମୁମ୍ବାଇ : ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ସୂର୍ଯ୍ୟବଶିଂର ଟ୍ରେଲର ସୋମବାର ଦିନ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଅନେକ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଶଂସାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି । ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ରୋହିତ ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଉପରେ ତିନୋଟି ସିନେମା କରିସାରିଥିଲେ । ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ସିଙ୍ଗମ୍ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ସିମ୍ବା ସିନେମା ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଣ୍ଟି ସାରିଛି । ସିନେମାଟି ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିଲେ ।

ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋୟର ପାରେଲ ଫ୍ଲାଏଓଭର ଏବଂ ବାନ୍ଦ୍ରା-ୱର୍ଲି ସମୁଦ୍ର ଲିଙ୍କ ଭଳି ଲାଇଭ ସ୍ଥାନରେ ସୁଟିଂ କରିବା ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା। ରୋହିତ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଲୋୟର ପାରେଲ ଫ୍ଲାଏ ଓଭରରେ ପୋଲିସ କନଭେନର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପାଇଁ ବିଏମସିରୁ ଅନୁମତି ନେଇଥିଲେ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ପୋଲିସ୍ ଭିଡ଼କୁ ପରିଚାଳନା କରିନଥାନ୍ତେ ତେବେ ସିନେମାର ସୁଟିଂ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇଥାନ୍ତା । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏଟିଏସ୍ ଦଳର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସିନେମାଟି ମାର୍ଚ୍ଚ 24, ସନ୍ଧ୍ୟା 6 ଟାରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

Comments are closed.